6 Temmuz 2013 Cumartesi

bursa swinger,bursa evli çift,bursa evli çift ilanlari

Not : Görüşmelerimizi Sizde Hak verirsinizki Kendi dairemizde Yapmiyoruz Çünkü bir aileyiz ve Kimin ne oldugu Malasef Belli Olmuyor.sonrasında Başımıza dert Gelmemesi için Sakin Bir semtte Günlük kiralik dairede görüşüyoruz..Ayda Sadece 1.2 Kişiyle zaman geçirmeyi dogru buluyoruz...

Öncelikli Blogumuzu Ziyaret Etme Geregi duyan ziyaretcilerimize Teşekkür ediyoruz..Kendimizden ve İsteklerimizden Bu sayede Bahsetmek,ziyarette Bulunan arkadaşlarıda Bilgilendirmek Temennisi İçerisindeyiz..

Bizler Sinan 28 Pinar 22 yaşında.bayanın Son derece Güzel ve Kibar olduğu erkeğimizin ise son derece Güleryüzlü olduğu  Genç 3 Yıllık Evli Birbirlerine Karşı Sevgi dolu,saygılı ve Güleryüzlü Evli Çiftiz ( Evlilik cüzdanımız vardır )..



Amacımız Hayatımızı Biraz daha Hareketli Hale Getirmek.Güzel Paylaşımlar Yaşamak,aile Olduğumuzu Unutmayacak seviyede İnsanlar İle Görüşmektir..


Evet hayatımızı Biraz daha Hareketli hale Getirmek İstiyoruz İsteyerek,arzulayarak Birlikteliklerden Yanayiz,Yapmacık Olan Saygısız Tavırlar sergileyen,Suratsız Kişiler değiliz..


Normal Bir Hayatımız Var ve Özel bir sektörde Çalışmaktayız Maddi Sıkıntılarımız Olmadığı Gibi Mecburide Hiç Bir Koşulumuz Yoktur Tamamiyle Özgür sex düşünmekte Heyecan duymayı,Heyecan vermeyi arzulamaktayız..


Bizde Bu Noktada Böyle Bir şeye karar Verdik Çok Olmamakla Beraber Saygılı ve Kültürlü Beyefendiler İle Güzel Geceler geçirmek İstiyoruz...


Hayal dünyamız Hayli fazla genişdir Cinsellikte İnandığımız ve İnanmaya devam edeceğimz Nokta ise erotizm Tutkunu Olmamızdır Özel Kostümler Eşliğinde Eşim Eşiniz OLabilir Hayal Kurduğunuz  Yapmak İstediğiniz Herşeyi izah edebilir Beraber deneyebiliriz..


Ücretli Görüşme Gibi Mecburiyetimiz Olmadığı Gibi İnsanları daha Kolay ayıtlamak adına Finansal Katkı İstiyoruz Yannış anlasılmasın Meslek edinmediğimiz Gibi Umrumuzdada değildir fakat Takdir edersinizki Bazı Şeylerin her zaman Bir Bedeli Olmuştur Bizde O bedeli İstiyoruz :)



Peki hizmetlerimiz arasında Neler vardır 



Türbanlı sex
Gerdek Gecesi
Alkollü,Alkolsüz Muhabbet Sohbet
Görsel Show
doktor.Hemsire.Polis Gibi Kostümler Eşliğinde Sex
Çiftler İle Eş değişimi
Masaj Hizmeti - sadece Çiftlere.
Erkeğimiz full Aktifdir.
Pasif Erkeklere Oyuncak İle sex
Kendini Kadınsı Hisseden Erkeklere Kıyafet Giydirme..



Sınırlarımız


Temiz,Bakimli,Sözüne Sadık Güleryüzlü Olmanız.30 yaş üstü olmanız gerekmektedir..
Anal ve Korunmasız Sex Asla Yapmiyoruz...




bursaevlicift@gmail.com İsim,Yaşınız,Mesleğiniz,Hangi Gün Ne kadar Süreyle,Nasıl Bir Görüşme Yapmak İstediğinizi Belirten Mail İle tarafımıza uLaşabilirsiniz.ciddi bulmadığımız Hiç Bir Mail Cevaplanmıyacakdır..Esen Kaliniz...

Facebook adresimiz : https://www.facebook.com/bursaswinger







3 yorum:

  1. xcanerx_16@hotmail.com ekle karını sikeyim

    YanıtlaSil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  3. bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan türbanlı sxi bayan görünce adeta içimin yağları eriyor ve ANKARADAN bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan azgın sxi tangalı türbanlı bayan ariyorum.yaş sınırım kesinliklen yoktur.boyu posu kilosu güzel çirkin evli bekar dul genç yaşlı nişanlı ve bunun gibi şeyler benim için hiç farketmez.gizlilik hijyen güven esastır şarttır önemlidir olmazsa olmazımdır.sırdaş ve güvenilir aşk adamı sx delisi azgın bir erkeğim.sınırları olmayan özgür olan özgüveni ve cesareti tam ve yerinde olan kendine güvenen reelde sx yapabilceğim eşinden sevgilisinden kocasından erkek arkadaşından veya nişanlısından sx konusunda memnun olmayan hoşnut kalmayan yeteri kadar ilgi ve alaka görmeyen kendini yanlız ve mutsuz hisseden yada gerçekten yanlız ve mutsuz olan ilanımla ciddi olarak ilgilenen heryaş ve kesimden bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan türbanlı azgın sxi tangalı bayanlara önemlen duyrulur.msnbayaskdoktoru@hotmail.com sıfır beşdörtdört beşbirbir beşdörtyetmiş SINIRLARI OLMAYAN SIRDAŞ VE GÜVENİLİR AŞK ADAMI sx uzmanı AZGIN BİR ERKEĞİM

    YanıtlaSil